יש עיצוב. ויש סטודיו 180.

עיצוב למגוון רחב של מסעדות ועסקי מזון, התמחות בבניית מערכת הפעלה של העסק ותרגומם לעיצוב שיפעל בשטח ויגרום לעלייה ברווחים.

על קצה המזלג.

היי, אנחנו אלונה ואייל, הבעלים של סטודיו 180. נפגשנו במכללה למנהל במסלול לאדריכלות פנים, ושילבנו כוחות; הפכנו לזוג בחיים האישיים ופתחנו סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שפועל למעלה מ-15 שנה. אנחנו מתמחים בתכנון, עיצוב פנים וביצוע של עסקים בתחום המסעדנות. לפני שנתחיל, אלה המקומות ומתחמי המזון שעיצבנו בארץ.

לאכול עם

העיניים

עיצוב מעורר תיאבון הוא חלק משמעותי מהחוויה הכוללת. עסקים מצליחים בתחום הם אלו שפיצחו את "המתכון הסודי" ויוצרים לכל לקוח חווית אירוח בלתי נשכחת שתגרום לו לחזור שוב ושוב… ושוב פעם (: עיצוב בתחום המסעדנות נולד מתוך האופי של העסק, הייחודיות והאתגרים שלו.

משהו חדש מתבשל פה…
אנחנו משקיעים את המקסימום ומעניקים לבעלי מסעדות עיצוב יצירתי ופורץ דרך. אנחנו מכירים את העולם שלכם, את המטרות שלכם ואת האתגרים העומדים בפניכם. שנים של עבודה עם מסעדנים לימדו אותנו על מה חשוב לשים דגש בעיצוב מסעדות. אנחנו יודעים כיצד לגרום לכם לבלוט ומומחים בתרגום ייחודיות המזון שלכם לעיצוב יוצא דופן. רוצים להתבשל על זה?

למי העיצוב שלנו מתאים?

How It Works

אנו מתמחים בהובלת בעלי מסעדות להצלחה דרך חבילה עוטפת של עיצוב  תכנון וביצוע מהפך שלם. אנו מתכננים נכון את שטח העסק כדי למקסם את יכולת העבודה שלכם, מעצבים את המסעדה בדרך שתמקסם את הנאת הלקוחות מהמנות שלכם, ומבצעים את השינוי בפועל עד שניצבת בפניכם התוצאה החדשה שתוביל אתכם להצלחה.

מה אנחנו מציעים לכם?

אומרים עלינו
"סטודיו 180 התרשמתי מהמקצועיות והמסירות לאורך כל הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ויצירת קונספט ייחודי"
- שף מאיר אדוני
"סטודיו 180, תכנן ועיצב עבורנו את נדב קינוחים, שכולל בית קפה, חדר אירועים פרטי, חנות מכירה, מטבח ומחסנים תוך שמירה על אינטגרציה בין המחלקות ועל צביון המקום. העבודה המשותפת הייתה מקצועית תוך שיח מתמיד ועמידה בכל לוחות הזמנים קשב לבקשות ומציאת פתרונות יצירתיים שעזרו למקסם את שטחי העסק. נשמח להמליץ."
- אוהד מור
נדב קינוחים
"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"
- תמי גליקמן
בעלים לייטהאוס
"בניתי עם אלונה ואייל את מתחם המזון בקריית עתידים, ממליץ בחום! תכננו ובנו את הקונספט העיצובי ירידה לפרטים ועמידה בלוחות זמנים."
- דני כץ
בעלים בליקר בייקרי
״מסעדת רם קיימת כ15 שנה ומונה כחמישה סניפים בסטודיו 180 בחרנו לעצב ולתכנן את הסניף החדש והראשון מסוגו ברשת אלונה ואייל בנו עבורי קונספט חדש. עבור מזון מהיר שעוד לא נראה בארץ מחכים לתכנן עימם את הסניפים הבאים, ככה זה שעובדים עם מקצוענים"
- עופר תדמור
בעלים מסעדת רם
״אנחנו עולים מברזיל איפה המקצועיות והאמפתיה האישית הם מהותיים להצלחת העבודה, חיפשנו משרד אדריכלות שיעמוד בעבודה המקצועית הזו ובתשוקה לבנות את חנות הבריגדרו הראשונה שלנו בארץ, המתוק הלאומי של ברזיל. אנחנו מצאנו את אלונה ואייל רטנר מסטודיו 180, הם תפסו במדויק את הרצון שלנו, חברה של יצירה המצאתית וטכניקה מקצועית, שאנו רואים לעתים רחוקות כאן בארץ. התוצאה הייתה חנות תוססת עם הרבה חיים וחום טרופי שכולם מכושפים. יצרנו שותפות לפרויקט שלנו לפתיחת נקודות נוספות לבריגדריה."
- אלון ומיירי
בריגדריה

דברו איתנו.

Open chat