יש עיצוב. ויש סטודיו 180.

עיצוב למגוון רחב של מסעדות ועסקי מזון, התמחות בבניית מערכת הפעלה של העסק ותרגומם לעיצוב שיפעל בשטח ויגרום לעלייה ברווחים.

על קצה המזלג.

היי, אנחנו אלונה ואייל, הבעלים של סטודיו 180. נפגשנו במכללה למנהל במסלול לאדריכלות פנים, ושילבנו כוחות; הפכנו לזוג בחיים האישיים ופתחנו סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שפועל למעלה מ-15 שנה. אנחנו מתמחים בתכנון, עיצוב פנים וביצוע של עסקים בתחום המסעדנות.

לאכול עם

העיניים

עיצוב מעורר תיאבון הוא חלק משמעותי מהחוויה הכוללת. עסקים מצליחים בתחום הם אלו שפיצחו את "המתכון הסודי" ויוצרים לכל לקוח חווית אירוח בלתי נשכחת שתגרום לו לחזור שוב ושוב…

ושוב פעם (:

עיצוב בתחום המסעדנות נולד מתוך האופי של העסק, הייחודיות והאתגרים שלו.

משהו חדש מתבשל פה…
אנחנו משקיעים את המקסימום ומעניקים לבעלי מסעדות עיצוב יצירתי ופורץ דרך. אנחנו מכירים את העולם שלכם, את המטרות שלכם ואת האתגרים העומדים בפניכם. שנים של עבודה עם מסעדנים לימדו אותנו על מה חשוב לשים דגש בעיצוב מסעדות. אנחנו יודעים כיצד לגרום לכם לבלוט ומומחים בתרגום ייחודיות המזון שלכם לעיצוב יוצא דופן. רוצים להתבשל על זה?

למי העיצוב שלנו מתאים?

How It Works

אנו מתמחים בהובלת בעלי מסעדות להצלחה דרך חבילה עוטפת של עיצוב  תכנון וביצוע מהפך שלם. אנו מתכננים נכון את שטח העסק כדי למקסם את יכולת העבודה שלכם, מעצבים את המסעדה בדרך שתמקסם את הנאת הלקוחות מהמנות שלכם, ומבצעים את השינוי בפועל עד שניצבת בפניכם התוצאה החדשה שתוביל אתכם להצלחה.

מה אנחנו מציעים לכם?

התאמה מושלמת לצרכי הקורונה

נגיף הקורונה דורש התאמה מיוחדת של חללי המסעדות לאכילה משולבת בפנים ובחוץ ולבישול ואריזת מזון במינימום מגע. ניגש לדרישה הזו עם פתרונות עיצוביים מתאימים שיאפשרו לכם להמשיך ולהתפתח, להפיץ את הטעמים שלכם לעולם, גם בתקופה מאתגרת.

דברו איתנו.

Open chat